QA Auto Engineer (C#) – Київ – Polytech Software

- Advertisement -оборудование для салонов косметологииоборудование для салонов косметологии


Job title: QA Auto Engineer (C#)

Company: Polytech Software

Job description: Запрошуємо QA Automation Engineer (C#) на проект із розробки e-commerce-платформи для видачі кредитів. Більше 10 років вона була найбільшою і найпопулярнішою платформою в Європі та Великобританії. Зараз основний ринок – це Польща.

Робота над проектом почалася 2006 року, за цей час була розроблена унікальна, повністю автоматизована технологія обробки ризиків для надання кредитів онлайн.

Завдяки цій технології будь-який користувач може отримати кредит онлайн, використовуючи браузер, планшет або мобільний додаток.

Компанія не зупиняється на досягнутому і розширює спектр послуг, інтегруючись із банками-партнерами та іншими подібними сервісами.

Платформа інтегрована з великою кількістю third-party-сервісів, має свій API, обробляє великі масиви даних, безперебійно обслуговує велику кількість користувачів.

На проекті працює розподілена команда, активно застосовується SCRUM-методологія, CI/CD.

Вимоги:

  • досвід тестування на С# від 1-го року;
  • досвід роботи з Web API;
  • досвід роботи з SQL Server;
  • англійська мова (інтерв’ю і спілкування з клієнтом).

Що пропонуємо ми:

  • цікаві та ‘живі’ проекти, Agile підхід;
  • можливіcть ‘підтягнути’ англійську;
  • на рік – 4 тижні відпочинку;
  • віддалене співробітницво з можливістю працювати в коворкінгу при необхідності командних зустрічей;
  • можливість замовлення та доставки різноманітних страв з власного кафе;
  • медичне страхування, часткова компенсація витрат на дантиста, масаж та спорт.

Віддалена співпраця – час по-справжньому розподілених команд. Віртуальний формат роботи не знає ні відстаней, ні кордонів. Коли, на карантині, колега звернувся з проханням працювати з рідного міста, ми не були готові, – звикли, що вся команда – в Києві, і співпраця з іногородніми колегами передбачала переїзд.

Розсудивши, що різниці, звідки людина комітить код, немає, ми не побачили проблеми в тому, щоб люди комфортно коннектились з рідних міст, – аби швидкість Інтернету дозволяла.

Далі – стали звертати увагу на «не київських’ кандидатів. Онбоардінг «віддаленників» у нас на той час уже був налагоджений. Зараз в командах працюють інженери з Одеси, Луцька, Житомира, Кропивницького, Броварів, Ірпеня.

Ми, в Polytech Software, за хороший софт і якісний продукт, не має значення, де він написаний. Якщо Ви мислите так само, подивіться на список вакансій, можливо, щось Вам підійде: https://lnkd.in/eBSuft3. Чекаємо всіх, незалежно від того, де Ви знаходитесь територіально.

До речі, нещодавно ми освоїли процедуру отримання дозволу на роботу працівників з ближнього зарубіжжя. Учасники з України та з ближнього зарубіжжя: якщо Ви хочете і любите робити софт, надсилайте резюме на e-mail або телефонуйте +38 (

Expected salary:

Location: Київ

Job date: Wed, 13 Jan 2021 23:17:17 GMT

Apply for the job now!

лазерная шлифовка лицалазерная шлифовка лица

Видео

- Advertisement -купить косметологический комбайнкупить косметологический комбайн

Related Videos

- Advertisement -аппарат микродермабразииаппарат микродермабразии