React Developer – Київ – Polytech Software

- Advertisement -оборудование для салонов косметологииоборудование для салонов косметологии


Job title: React Developer

Company: Polytech Software

Job description: Шукаємо кандидата на позицію React Developer-a для розширення нашої команди розробників на проекті Litera. Ви будете задіяні на всіх стадіях циклу розробки – від попереднього системного аналізу до тестування і релізу.

Ця комбінована роль передбачає створення високоякісного продукту, що відповідає всім вимогам і стандартам розробки ПЗ, а також роботу у відмінній команді.

Litera, розташована в Чикаго, це швидкозростаюча компанія-розробник ПЗ преміум-сегменту, також відома як один з провідних творців юридичних інформаційно-аналітичних систем. До її послуг вдається більше 90% топових світових юридичних фірм, а сотні тисяч юристів щодня використовують створені нею продукти.

Вимоги:

 • комерційний досвід роботи з React від 2 років;
 • відмінні знання JavaScript;
 • досвід розробки unit-тестів, роботи з Redux чи аналогічними бібліотеками;
 • гарне розуміння HTML/CSS;
 • знання TypeScript буде плюсом;
 • технічна англійська.

Що пропонуємо ми:

 • цікаві та ‘живі’ проекти, Agile підхід;
 • можливіcть ‘підтягнути’ англійську;
 • на рік – 4 тижні відпочинку;
 • віддалене співробітництво з можливістю працювати в коворкінгу при необхідності командних зустрічей;
 • можливість замовлення та доставки різноманітних страв з власного кафе;
 • медичне страхування, часткова компенсація витрат на дантиста, масаж та спорт.

Віддалена співпраця – час по-справжньому розподілених команд. Віртуальний формат роботи не знає ні відстаней, ні кордонів. Коли, на карантині, колега звернувся з проханням працювати з рідного міста, ми не були готові, – звикли, що вся команда – в Києві, і співпраця з іногородніми колегами передбачала переїзд.

Розсудивши, що різниці, звідки людина комітить код, немає, ми не побачили проблеми в тому, щоб люди комфортно коннектились з рідних міст, – аби швидкість Інтернету дозволяла.

Далі – стали звертати увагу на «не київських’ кандидатів. Онбоардінг «віддаленників» у нас на той час уже був налагоджений. Зараз в командах працюють інженери з Одеси, Луцька, Житомира, Кропивницького, Броварів, Ірпеня.

Ми, в Polytech Software, за хороший софт і якісний продукт, не має значення, де він написаний. Якщо Ви мислите так само, подивіться на список вакансій, можливо, щось Вам підійде: https://lnkd.in/eBSuft3. Чекаємо всіх, незалежно від того, де Ви знаходитесь територіально.

До речі, нещодавно ми освоїли процедуру отримання дозволу на роботу працівників з ближнього зарубіжжя. Учасники з України та з ближнього зарубіжжя: якщо Ви хочете і любите робити софт, надсилайте резюме на e-mail team@polytech.software або телефонуйте +38 (063) 607-53-59

Expected salary:

Location: Київ

Job date: Wed, 13 Jan 2021 23:08:47 GMT

Apply for the job now!

лазерная шлифовка лицалазерная шлифовка лица

Видео

- Advertisement -купить косметологический комбайнкупить косметологический комбайн

Related Videos

- Advertisement -аппарат микродермабразииаппарат микродермабразии